• +90 (850) 441 6623
  • info@oncetransfer.com

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

TURİZM TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Yerli ve yabancı tüm misafirlerimizin transfer, tur ve gezilerinde konforlu, emniyetili ve ihtiyaça uygun araçlarla deneyimli personelleri ile istenilen yerde istenilen zamanda hizmet vermekteyiz.

 

PERSONEL SERVİS TAŞIMACILIĞI

Otel, Holding, Havaalanı, Fabrika, Kamu Kurum ve Kuruluşları başta olmak üzere tüm işletmelere geniş araç filomuz ile personel taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Filomuzda bulunan binek, VİP, minibüs, midibüs ve otobüslerimiz ile; başta Antalya olmak üzere, tüm şehirlerdeki personel taşımacılığı hizmetinizi vermekteyiz. İşletmenizin operasyonunun bir parçası olan personel vardiyalarınızın, deneyimli operasyon müdürümüz eşliğinde planlamanıza yardımcı oluyor ve sistematik bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz.

 

M.İ.C.E. TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Fuar, seminer ve toplantı organizasyonlarınızın katılımcı transferlerini; konforlu ve dakik  hizmet  kalitemizle ve güvenilliğimizle çalışmaktayız. Geniş araç filosu ile devamlılık esasına dayalı olarak güven temini ile hizmetinizde bulunarak çözüm ortağınız olan Önce Taşımacılık ve Turizm Tic. Ltd. Şti. olarak; M.İ.C.E. TAŞIMACILIK hizmeti vermektedir

TRANSFER HİZMETLERİ

Kişiye özel hizmet sunan sizleri kapınızdan alıp VİP araçlarımız ile Havalimanına, evinize, işinize, çevre illere veya otelinize, güvenli konforlu ve uygun fiyatlarda en kaliteli hizmeti verme prensibi ile ulaşımınızı sağlıyoruz. Tüm transfer ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek beceriye sahip olmamızın yanı sıra, geniş filoya sahip olup, deneyimli ekibimiz ile güvenle seyahat etmenizi sağlıyoruz.

VİP ULAŞIM HİZMETLERİ

Özel üretilen VİP araçlarla dilediğiniz yerden dilediğiniz yere transfer ve kiralama hizmeti veriyoruz. Tecrübemiz, uzman kadromuz ve geniş araç filomuz ile, disiplin ve protokole uygun olarak; özel misafir, bürokrat ve aile tahsisi başta olmak üzere, tüm ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Tahsis edilen araç ile birlikte, şoförümüz, rehberimiz ve operasyon müdürümüz ile, seyahatiniz esnasında toplantı, alışveriş, yemek ve ziyaret etmek istediğiniz lokasyonlar için sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. 

UÇAK BİLETLERİ VE TUR PAKETLERİ

Uçak biletlerinizi ve Her türlü tur ve hotel organizasyonlarını firmamız avantajları ile satın alabilirsiniz